Hakkımızda

 

PROCESTEK 1998 yılından beri yapı malzemeleri, maden ve yapı kimyasalları sektöründe kullanılan makinaların imalatında Türkiye ve dünyada öncü sayılmış, gerek sektörde her zaman tercih edilen yurtiçi veya yurt dışı partnerleriyle başarıyla projeler gerçekleştiren bir firma olmuştur.
 

Anahtar teslimi bütün tesis taahüdlerini, komple makine ve elektriksel ekipmanların imalat ve montajını yaparak yerine getiren PPOCESTEK yıllara dayanan tecrübe ve birikimi ile her yeni uygulamada teknik vizyonunu biraz daha geliştirerek her zaman ileri gitmeyi amaç edinmiş bu yönde çalışmalara önem vermiştir. Bundan dolayı PROCESTEK pek çok coğrafyada, bu tür tesis ve taahüdlerin de sistemi oluşturan tüm ekipmanları gerek kendi bünyesinde gerek partnerleri ile anahtar teslim projeler sağlayan sayılı firmalar arasına girmeyi başarmıştır.


Dolayısı ile bu bilgi ve birikimler son kullanıcı olan saygıdeğer müşterilerimiz için de tercih sebebi olmaktadır. Çünkü onlarda konunun uzman ellerde olduğunu bildiğinden temel den sistemin çalışmasına kadar herhangi bir endişe duymadan rahatlıkla bizimle çalışmaktan mutluluk duymuşlardır.